Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKÁ ZPĚVAČKA ROKU 2010 > VÝSLEDKY

4. 2. 2011

3.MÍSTO :)

→ LUCKA VONDRÁČKOVÁ 17%

2.MÍSTO :)

→ MARKÉTA KONVIČKOVÁ 22%

1.MÍSTO :)

→ ANETA LANGEROVÁ 34%

CELKOVÉ POŘADÍ :

4. KRISTÍNA 14%

5. EWA FARNA 10%

6. TEREZA KERNDLOVÁ 1%

7.  MARTA JANDOVÁ 1%

8. OLGA LOUNOVÁ 1%

9. SANDRA ROSOVÁ 0%

10. HELENA ZEŤOVÁ 0%

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucie Vondráčková

(Katja, 31. 12. 2010 21:02)

pro mě je jednoznačně Lucka Vondráčková sice se nepovažuje za zpěvačku spíše za herečku
role zpěvačky považuje jako bonus
a kam se dostala na 2.místo Slavíka a na 1.místo v anketě TýTý
Lucka je nej

MK

(Markéta Zárubová, 31. 12. 2010 12:25)

Když se tady tahle debata rozjela, tak taky něco přihodím:-) Můj hlas má jednoznačně Markéta Konvičková a to proto, protože téhle holce fandím od začátku Superstár. Zaujala mě nejen svým úžasným hlasem, ale svou povahou. A řekla bych, že od Superstár je pořád stejná, pořád milá, je sama sebou. Akorát co se změnilo, na pódiu je víc jistější, než byla v soutěži:-) Aneta je skvělá zpěvačka, líbí se mi její písničky, ale nezaujala mě tak jako Markéta. Jasně, Aneta je na hudební scéně už nějakou dobu a je to znát. Markéta je nováček a pořád se učí. Ale Markétě fandím a držím ji palce, aby to dotáhla ještě dál. Je to skvělá holka a doufám, že zůstane pořád sama sebou.
Je to můj názor a nikomu ho nevnucuji. Přeji všem šťastný Nový rok:-)

....

(Klára J., 30. 12. 2010 15:52)

To je pravda teď by jsi po ní chtěl moc vydala cédo a to je důležité je to první krůček a né vyletět ke hvězdám a hned spadnout a nikdo by jí pak neposlouchal. Radči ať dělá malé krůčky a bude se čím dál zlepšovat. Mě příjde že se pořád zlepšuje oproti Superstar :D a udělala toho za ten rok spoustu má CD což je důležité aby se rozjela a vyhrála objev roku takže lidi jí poslouchají a to je nejdůležitější za rok to zas bude určo jiný a každej se na ní taky bude dívat jinak. Třeba příští rok bude ta velká zpěvačka jak vydá nové CD co my víme uvidíme.

Markéta

(Martin (belowe), 30. 12. 2010 15:43)

Jsem velký fanoušek Anety, ale musím uznat že Markéta je na svůj věk opravdu vynikající zpěvačka, o mnohem lepší než Ewa, má hrozně zajímavou barvu hlasu! byla moje velká favoritka v superstar, často si vybírala néé moc známe písničky, což se cení, a do toho ta její skromnost! a musím uznat, že pro Markétu je velký úspěch, že i když vypadla mezi prvníma ve finálových kolech SS, že je o ní nejvíce slyšet a slyšet víc než o vítězi! Ale ted je to tu velké ALE!!!! pod křídla si jí vzal pan Šiška a Wronka, což je sice Výhra, ale zároveň velká prohra!!! Tento tým jí sice zajistí velký úspěch, (viz objev roku na slavíku a cenách očka, kde se stala i absolutní vítězkou) ale nevím jestli se tomu vůbec úspěch řikat dá! svým posluchačům bude servírovat rádoby hitové,ale zároveň nic neříkající písně! prostě zůstane produktem Wronka, Šiška, kteří myslí hlavně na sebe! a tímto mě Markéta zklamala! Pokud chce být jednou zpěvačkou s Velkým Z, na což ona opravdu ze svým talentem má, radil bych jí se od tohoto dua v budoucnu odprostit a odklopit se kvalitními muzikanty, textaři a zkusil bych i něco sám!!!!ale ted jí je 16 tak to bych chtěl po ní moc:-)))

....

(Klára J., 30. 12. 2010 14:04)

Ano je to pravda, ale nechtěj po 16 leté holce aby zpívala písničky, které jsou pro dospělé. Jak by vypadala ona sama si musí zažít i ten život nemůže zpívat písničky, který si ani skoro nezažila jestli víš co tím myslím. Je pravda má první CD uvidíme co bude dál já ji to přeji a mám jí ráda. S tou Ewou je to trošku jinak ona je člověk které to všechno spadlo do klína, tatínek jí to zařídil a tak to je. A hold lidi se chytly, ale z ničím se jakoby neprala a je jasné že jí budou fandit mladí protože začla zpívat ve 14 letech :D Káju Gotta též poslouchali samé náctileté on si to udržel na tolik že ta jeho generace zestárla a poslouchají ho všeci jeho generace a i my :D Jasně podle zkušeností vyhrává Lucka Bílá a Aneta Langerová uvidíme jak dopadne Markéta, ale rozdíl mezi MArkétou a Ewou jsou ty že Marky si zatím na nic nehraje uvidíme časem, ale aspoň se snaží a Ewa prostě podle mě jí to jen tak spadlo do klína no.

Jo.

(Klára J., 29. 12. 2010 21:38)

Podle mě mají holky pravdu z jedné stránky, že opravdu Anetka si to zaslouží zpívá dýl, má hezký hlas a pořád něco dělá. Ale určo na druhém místě nebo současně s Anet bych dala Markétku Konvičkovou. Jak Janča psala až se osamostatní myslím že už se osamostatněla má vlastní desku a má svoje koncerty a že byla v superstár ok ale vypadla na 9 místě což je nic moc a jak vidíme všeci nejde o to že jsi v Superstar nejde o to že vyhraješ jde o to jestli se tomu budeš i nadále věnovat a ona jediná dělá ze Superstar nejvíc to je podle mě. Podívejte se třeba na Horváta nebo Zoniga atd... vyhráli ale níc dál jediná Anetka a Marky ze superstár něco dělají a víme onich a na dalším by byla Kristína.

Re: Jo.

(Katka, 30. 12. 2010 0:35)

Samozřejmě, nejde o SuperStar. Je jedno na kolikátym místě skončíš v tý soutěži, pokud se potom nebudeš snažit, zapadneš a neštěkne po tobě ani pes. Aneta Langerová se vypracovala a vyprostila se z těch spárů Novy a SuperStar samotný. Sama si skládá a píše některé písničky a daří se jí. Našla si tu svojí cestu, po který si jde a lidem se to líbí. Markéta Konvičková měla na jednu stranu štěstí v tom, že se jí po soutěži někdo ujal, šoupnul jí písničky, vytvořil jí styl a vydal desku. To se dá považovat za štěstí protože kdyby to nikdo neudělal, už by dneska nikdo ani nevěděl, kdo je Markéta Konvičková. Ale na druhou stranu ten styl byl podle mě špatně zvolený. Hudebně a textově je prostě průměrná a její videoklipy zavánějí kýčem, přestože by měla na víc. Takhle může mít úspěch a velký, ale asi jen u náctiletých holčiček (podobně jako třeba Ewa Farna). A přitom za to nemůže, nemá logicky žádné zkušenosti a dostala se pod křídla špatné slepici... Třeba se jednou dokáže, jak píšete, osamostatnit, a plodit něco, řekněme, hlubokomyslnějšího. Dost možná je to otázka věku, až bude starší, už asi nebude zpívat o tom, co mají náctileté holčičky rády... Přála bych jí to. Potenciál má. Zatím prostě ještě nemohla ukázat, že je to zpěvačka, která ,,nezahyne“ po první desce. Tak snad se zadaří…

.

(Katka, 26. 12. 2010 12:11)

Pro mě je jedinou jedničkou v tomto žebříčku Aneta Langerová. Kdybych měla vybírat dál čistě jenom z těchto vybraných, dala byc na druhé místo asi teda Martu Jandovou a zbytek asi nic. Rozhodně ne teda Kerndlovou, která nedokáže zazpívat jedinou písničku živě a čistě zároveň, ta je bez playbacku ztracená. Důkazem je třeba její vystoupení v Eurosongu... A Kristínu a Sandru Rosovou vůbec neznám...

Re: .

(Lukáš Frank, 26. 12. 2010 15:45)

A jakej mas nazor na Marky Konvičkovou? .)

Re: Re: .

(Katka, 26. 12. 2010 18:24)

No... Nechci, aby to vyznělo zle, ale nemyslím si, že by si za tak krátkou dobu působení zasloužila být označována za nejlepší zpěvačku republiky. Jinak ale zpívá fajn, ale stylem hudby a texty je prostě taková... Jako všechny ostatní.

Ale to je jen můj subjektivní názor. Co člověk, to jiný vkus, tak to má být a mělo by se to respektovat.

Re: .

(Janča, 29. 12. 2010 14:53)

Naprosto souhlasím, Anet má svůj styl, vlastní písničky, krásný hlas, není tuctová a nemá potřebu plnit titulní stránky bulvárních časopisů. A Kerndlová? To je ostuda české hudební scény, Kristinu ani Sandru vůbec neznám a Markéta Konvičková? Možná je dobrá, ale je to stále jenom výplod superstar, až se osamostatní, najde si vlastní styl a její hlas trochu vyzraje, pak může být oprávněně v žebříčku nejlepších českých zpěvaček. Takže jednoznačně Anetka! :-)

Z této nominace jedině

(Martin, 25. 12. 2010 21:39)

Aneta Langerová:-)

podle mě :)

(Lukáš Frank, 21. 12. 2010 14:56)

1. Markéta Konvičková
2. Ewa Farna
3. Aneta Langerová
4. Lucka Vondráčková
5.Marta Jandová
6. Helena Zetová
7. Olga Lounová
8. Tereza Kerndlová
9. Sandra Rosová
10. Kristina

můj žebříček

(jani benešů, 18. 12. 2010 8:45)

1.místo-ewa farná
2.místo-markéta konvičková
3.místo-tereza kerndlová
4.místo-aneta langerová
5.místo-olga lounová

Nezpěvačky!

(TINNA, 1. 12. 2010 17:12)

když tu není Leona tak hlasovat nebudu ,tohle nejsou zadny zpěvačky :D Spíše ,,rádoby,, :)

Re: Nezpěvačky!

(Martina, 3. 12. 2010 16:36)

Já o té tvé Leonce taky můžu takhle psát, že to není žádná zpěvačka, jen nějaká trubka bez hlasu a myslí si o sobě, že je to nějaká hvězda.
Pokud nechceš, aby se někdo navážel do té tvé Leonky, tak si ty kecy laskavě nech.

Kraviny

(Andrea, 28. 11. 2010 16:15)

Bože lidi, řešíte fakt kraviny. Proč tam není ona, když tam může být ona. Prostě proto. Jste jak malé děcka. Vy děláte, jako kdyby tohle byla ta nejdůležitější nominaci. Je to k smíchu!!

JAKTO?

(RockLady, 28. 11. 2010 13:05)

Jaktože tam neni Leona Šenková?!
Když tam může být Farná, Konvičková apod. proč né ona??

podvod

(tommy, 27. 11. 2010 21:52)

jak se snazí konvickova ze tam je ? :-/ byla ve stejny superstar a leona má taky klip a desku,tak co jako.

Re: podvod

(Admin, 28. 11. 2010 12:31)

Markéta má tři klipy ... a lidi si ji přáli na našem Facebooku víc :)