Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKÁ ZPĚVAČKA ROKU 2010 > VÝSLEDKY

4. 2. 2011

3.MÍSTO :)

→ LUCKA VONDRÁČKOVÁ 17%

2.MÍSTO :)

→ MARKÉTA KONVIČKOVÁ 22%

1.MÍSTO :)

→ ANETA LANGEROVÁ 34%

CELKOVÉ POŘADÍ :

4. KRISTÍNA 14%

5. EWA FARNA 10%

6. TEREZA KERNDLOVÁ 1%

7.  MARTA JANDOVÁ 1%

8. OLGA LOUNOVÁ 1%

9. SANDRA ROSOVÁ 0%

10. HELENA ZEŤOVÁ 0%

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Uřčo Lůca

(Lucka!!, 8. 1. 2011 13:29)

mÁŠ PRAVDU ANET

Jednoznačně Ewa

(Lukáš, 31. 12. 2010 18:42)

Nevím za co by měla Aneta vyhrát zpěvačku roku, když sme od ní za celej rok nic neslyšeli.Žádný singl v rádiích jen ubohý klip dokola,kterj radši nikde nehráli a to že Anetka zatančí v taneční soutěži z ní zpěvačku roku nedělá.

Re: Jednoznačně Ewa

(Katka, 31. 12. 2010 19:31)

Štve tě, že Ewička tam netancovala?

Re: Jednoznačně Ewa

(Martin, 31. 12. 2010 20:45)

Ježiši, vždyť to je jen Anketa tady na nějakým webu, za to se cena nedává:-) Ale Aneta si to rozhodně zaslouží, je to jedna z našich nejlepších zpěvaček, a daleko lepší než Ewa! Ano vidala letos sice jenom klip k Dokola, ale měla Mega úspěšné Jarní turné,které musela prodloužit i ted na podzim + letní festivaly, + další projekty! a to zní Chlapečku zpěvačku roku dělá! a pokud vím tak Ewu porazila již po třetí za sebou v Purum Hudební ceny Óčka né?? což svědčí také o její popularitě! a mimochodem stala se za rok 2010 druhou nejvyhledávanější celebritou na google, kam se Ewička nedostala ani do top 10-) + Skončila na českých cenách MTV na krásném druhém místě a Ewa až třetí:-) joo a nechod jsem ze slavíkem, tam velká část fanoušků Anety ani nehlasují....

Re: Re: Jednoznačně Ewa

(Dan, 1. 1. 2011 1:00)

Fanynky Anety hlasují organizovaně přes fanklub do všech anket, a jak.Jen tam,kde se jim nic nepodaří pak nadávají a dělají jako že ta anketa je trapná,přitom jsou trapný samy.Taky si myslím,že Aneta nedělala vůbec nic co by ji opravňovalo k tomu,že by byla zpěvačkou roku.V Óčku jí zase hlasuje jen její lesboklub,a hlavně to nemá žádnou prestiž, teď zase jak blbý hlasujou do Žebříku,aby byla v nominacích, ale je to fuk, nemá nový věci, jen jeden špatnej klip a poslední CD stálo fakt za pendrek.To že tancovala už je jen projev naprostýho zoufalství a úpadku.Cen může sbírat co chce, ale není to dobrý, padá dolů.

Re: Re: Re: Jednoznačně Ewa

(MK, 1. 1. 2011 1:23)

hahaaahhahaaahahahah!! tak za prvé já se lesbu nepovažuji, za druhé říct, že cd Jsem stálo za pendrek, když tím cd se vrátila zpět na peidestal, a je to její nejlepší album, a to i podle kritiku!to řekne magor!!! byl si na jejím jarním turné například v Sasazu nebo na předávní cen MTV?? tam se s ní lidi mohou zbláznit!!! ona upadala možná tak v době cd Dotyk,ale to je minulostí!!! ted už zase sbírá ceny jak na běžícím pásu!!! 60 cen za 6 let, která zpěvačka to kdy dokázala??? žádná! a vlastně není to o cenách, Anetě jsou ukradený.... hlavně že lidi chodí na její koncerty a mají rádi!! protože Aneta Langerová je Osobnost a hlavně člověk s Velkým Č!

Re: Re: Re: Re: Jednoznačně Ewa

(Klára J., 1. 1. 2011 13:13)

úplněs tebou souhlasím

Souhlas

(Marek, 1. 1. 2011 12:56)

Souhlas s tebou, nejdřív tu tvrdí,že Anetě nezáleží na cenách a tedka hlasují jak diví do nějakýho žebříku zoufalství,aby vybrala cenu za zpěvačku roku,trapnej záznam klipu dokola,a skladbu roku Jsem,nechápu proč jsem,když to nebyl singl.I ubohá herečka Lucie Vondráčková natočí víc klipů než Aneta, ta si radši jde zatrsat do star dance,aby byla na očích !

Re: Souhlas

(MARTIN, 1. 1. 2011 13:14)

aLE ALE CO PA ČMUCHÁŠ NA NA NAŠICH STRÁNKÁCH????? ZPĚVAČKOU ROKU SE NEMĚŘÍ NA POČET VIDEOKLIPŮ CHLAPEČKU, ALE NA PRÁCI CO ZA CELÝ ROK UDĚLALA, A TO CO PŘEDVÁDĚLA LETOS ANETA BY NORMÁLNÍ ČLOVĚK NESTÍHAL (vELKÉ TURNÉ PO ČR,KTERÉ SE MUSELO JEŠTĚ TED NA PODZIM PRODLUŽOVAT A FESTIVALŮ ANI NEMLUVĚ), TO ANI NEBYL ČAS NATÁČET VIDEOKLIP!! A NA CO NASAZOVAT SINGLI, KTERÉ SE STEJNĚ HRÁT NEBUDOU KDYŽ ANETA MÁ NA RÁDIA TYPU EVROPA 2 ZÁKAZ OD PANA VLADYKY???TEN KDO MÁ ANETU RÁD TAK SI JEJÍ PÍSNIČKY VŽDY NAJDE A ANETA MÁ SVOJÍ OBEC FANOUŠKŮ, KTEŘÍ PŘI NÍ STOJÍ! A PROČ BY NEMOHLO BÝT JSEM??? ONA SE TAM S NÍ STEJNĚ NEDOSTANE,ALE ZKUSIT TO MŮŽEME, V LONI TAKÉ KRITICI NAVRHOVALI NA SKLADBU ROKU JEDINÁČKA A NEBYL TO SINGL... A CO SE TÝČE L.VONDRÁČKOVÉ TA ZA LETOŠEK NEUDĚLA SKORO NIC,KROMĚ VÁNOČNÍHO CD, PLNÉ KÝČE, STEJNĚ VŠECHNO TO CO SE HUDBY TÝČE A JEJÍ KVALITY TÝČE!A DOST UPADLA ZA TEN ROK! DO SVÉ TETY MÁ HODNĚ ALE HODNĚ DALEKO!

Re: Re: Souhlas

(F., 5. 1. 2011 17:52)

Co do toho prosímtě taháš tetu, koho ta zajímá? A proč by vůbec měla LV chtít dělat něco jako ona? Já myslím,že v sezóně, kdy jsi přes tři měsíce na vozíku a pak stejně vystupuješ, máš klipy a vydáváš CD - jo, ony celý vánoce jsou kýč jak bič, tak nezáviď vánoční desku, vidět Anetu jak se prohání na kole je taky kýč jak blázen :))))-se opravdu nedá mluvit o NIČEM, myslím právě naopak.

Re: Souhlas

(Dan, 5. 1. 2011 17:43)

Viděls někdy Lucku V. v divadle? Já jo, třeba jako Johanku z Arcu ve Skřivánkovi, nebo jako Julii, ubohej jsi tak leda ty sám, ta je na prknech faktskvělá.A jako Morgana v Excaliburu - to bylo neskutečný.Tak neurážej, to by každej mohl vystartovat zase po někom tvým, je to hloupý. oblíbencích.

Re: Jednoznačně Ewa

(Ondele, 1. 1. 2011 5:38)

V první řadě si poslechni její CD a pak můžeš soudit,zda jsi od Anet něco slyšel nebo ne.

:)

(Lukáš Frank, 2. 1. 2011 20:56)

Koukám, že se to tady rozjelo pořádně :) Ewu Farnou mam rad, ma dobrej hlas a pisnicky se kazdou deskou zlepšují :) ale podle me nemá tu skvělou barvu hlasu jako má Markéta Konvičková :) Proto dávám hlas jí. Ovšem Aneta Langerová má skvělou barvu a deska Jsem je opravdu uzasna. Lucku Vondrackovou mam rad, nevadi mi, naopak nemusím Terezu Kerndlovou, která mě dost přrekvapila písní Schody z nebe, která se mi DOKONCE i líbí :D Nechápu co tu dělá zbylých 5 zpěvaček. Marta Jandová - cim si zaslouzi byt v teto nominaci? Ael budiz, mam rad Die happy. Kristina je Slovenka, o Sansře Rosové jsem v životě neslyšel, Helena Zeťová nehejbla celej rok prstem - az ted je v porote SUperstar a Olga Lounová se sice snaží o vlastní tvorbu, ale zatím je o ní slyšet hlavně v souvislosti Xindla X a proto nechapu, ze si hned vyslouzila nmominaci na Zpěvačku roku :) Takze Marky Konvičková :) Z tý holky něco bude :)

hm?

(Klára J., 1. 1. 2011 13:18)

Proboha nehádejte se každej má rád někoho jiného.Mě se líbí Markta Kovičková i Aneta Langerová a je to jen nějká soutěž a vy se tu hádáte jak na nože :D Každej rok nemusí být zrovna ten nejlepší a kor v hudebním životě jeto strašně těžký udělat desku aby se líbila všem

Re: hm?

(Katka, 1. 1. 2011 14:20)

Souhlasím. Původně tady šlo o normální vyjadřování názorů, teď to tu je jak na bitevním poli. :-D A přitom jde jen o nějakou vymyšlenou soutěž, o které kromě nás nikdo ani neví. :-D

Re: Re: hm?

(Klára J., 1. 1. 2011 22:58)

Asi tak nějak :D tady hlasuje jen tak 5 lidí a neustále :D jinak v šem je to úplně někde jinde :D

Jo.

(Klára J., 31. 12. 2010 21:11)

Nevím proč se tady hádáte ale je to docela vtipny si to číst :D Co bych tak řekla možná jen. Lukáš (Jednoznačně Ewa) tak tobě jen řeknu žádná zpěvačka nemůže mít písničku slušnou nazpívanou za měsíc a Aneta už má tolik písniček že to vůbec nevadí když celej rok nenazpívala CD asi nevíš kolik je s tím práce atd... jen tu meleš srajdy a nepřemýšlíš o dalších věcech :D

Re: Jo.

(Lukáš, 1. 1. 2011 12:48)

Jsem je Anetino nejlepší CD, bohužel vyšel z něho pouze jeden hit a to V bezvětří,poté našláplý singl Stačilo říct, o kterém ale bohužel nikdo neví,protože se Anetka neuráčila natočit videoklip i když ho slibovala.Pak teda dala koncertní ''klip''Dokola,jako vzpomínku na turné, ten se teda opravdu nevyvedl.Nechápu, z Cd Jsem mohla sypat singl za singlem, nestalo se.Uvidíme s čím přijde letos s novou deskou.Jo a když už jste zmínili slavíka, tak proč ten její zázračný fclub nehlasuje ?A pak nadávaj, že je to šaškárna a tak.Aneta opravdu upadá, a už ani nezpívá tak dobře jako dřív,ted kdyby vydala megasingl tak jí to už nezachrání.Je to škoda, Aneta z nového alba mohla vytěžit víc.

Konec hlasování

(MK, 1. 1. 2011 0:20)

tak uzavíráme hlasování né???? 31.12 už bylo néé???

Jo.

(Klára J., 31. 12. 2010 21:14)

A ještě něco zpěvačku slavnou a roku z ní udělá všechno jestli ti to nedošlo :D jak písničky tak i v šoubiznisu atd.. může být zpěvačka populární ale pokud se chová namachrovaně a bulvár oní pořád píše co dělá jaky trapasy atd.. tak z ní asi zpěvačka roku moc nebude protože ti lidi se dívají aji na to jak se chová jak působí jak zpívá. To že Aneta tančila je velké plus že se zajímá o hodně věcí a nejlepší je na ní že dělá i pro charitu a není to jen já já já ale přizpívá i na Světlušky atd.. tím si též hodně získává obdiv od fanoušků a od lidí